O festivalu

První ročník mikulovského festivalu se bude konat v Amfiteátru Pod Turoldem.
Přírodní areál amfiteátru prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala odvodnění plochy, výměnu elektroinstalace a celkovou obnovu areálu letního kina včetně sezení. Areál je vhodný k pořádání nejrůznějších kulturních či sportovních akcí a je jako stvořený pro pořádání našeho festivalu. Připravili jsme pro Vás zajímavý program, který si můžete prohlédnout zde.
Datum festivalu jsme zvolili 31.7.2021, uprostřed letních prázdnin, kdy to v Mikulově opravdu žije díky krásným teplým letním dnům a rozmanitým možnostem zábavy nejenom na samotném festivalu, ale například i před ním nebo po něm. Prodlužte si víkend a využijte nabídku zajímavých aktivit v tomto nádherném historickém městě pod Pálavou, které nabízí návštěvníkům program nepřetržitě celou sezónu. Například každý prázdninový den zve v 18 hodin Turistické informační centrum Mikulov na prohlídky města. Velmi populární jsou také noční prohlídky, které probíhají v úterý mezi 19.00 a 21.00 hodinou v jeskyni Na Turoldu, každou středu večer kostýmovaní průvodci čekají na zámku a ve čtvrtek od 20.00 v Dietrichsteinské hrobce.

Partneři

Připojte se k nám. Propagujte vaše služby nebo výrobky. Využijte prostoru areálu festivalu k vaší propagaci.

Nabídka spolupráce

Připojte se k nám!

Propagujte vaše služby nebo výrobky. Využijte prostoru areálu festivalu k vaší propagaci.
mám zájem spolupracovat
Festival MKLV FEST je zapojen do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Návštěvníkům budou po celém areálu k dispozici unikátní koše k třídění plastů, plechovek, papírů a směsného odpadu. Tříděný odpad bude navíc sbírat úklidová četa. Festivalový odpad bude po skončení festivalu svezen na dotřiďovací linku a následně recyklován, nebo dále jinak využit. Přispíváme tak společně s
vámi k tomu, že se tříděním odpad v České republice ročně ušetří až dva milióny stromů nebo 29 km2 přírody.

Kromě toho bude v areálu festivalu umístěn stánek Čistý festival, kde budou návštěvníci motivováni ke třídění odpadu skrze celou řadu praktických odměn a vyzkoušet si budou moct i třídící kvíz. Vedle stánku si navíc návštěvníci mohou odpočinout v chill out zóně s lehátky.

Projekt Čistý festival probíhá ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s., která zajišťuje třídění, recyklaci a využití obalového odpadu.
více o čistém festivalu

Mapa vesftivalu

info@mklvfest.cz
|