MKLV fest 2022 s bezhotovostním placením od NFCtron

Placení na MKLV fest 2022 bude mnohem jednodušší, protože jediné, co k tomu potřebujete, je **náramek s čipem a kreditem od NFCtron, který si můžete dobít rovnou při zakoupení vstupenky!** Stejně jako další festivaly přinášíme novou technologii pro lepší zážitek z naší akce.

Doporučujeme vám si **dobít kredit ke vstupence už před akcí** přes [NFCtron Pass](https://pass.nfctron.com/organizer/art-delivery/mklv-fest-2022/cart) a **mít tak čip zdarma**. Dobití kreditu se vypne začátkem akce. Označené dobíjecí místo naleznete při vstupu do areálu.

Novinkou je také **mobilní aplikace NFCtron** pro Android nebo iOS. Po načtení čipu přes technologii NFC uvidíte útratu na jednom místě přímo ve vašem telefonu. Můžete navíc **hodnotit provedené nákupy**, dostávat notifikace a po akci si pohodlně v**rátit zbylé finance na bankovní účet.**

Pokud si dobijete náramek s čipem v místě akce, **první dobití stojí 30 Kč.** Každé další dobití je **zdarma**. Podívejte se na video, jak se jednoduše platí.

Vyberte si ze dvou možností

1. Chci být připraven než akce začne – ke vstupence si dobiji kredit

- Dobijete si kredit ke vstupence v [NFCtron Pass](https://pass.nfctron.com/organizer/art-delivery/mklv-fest-2022/cart) a získáte náramek s čipem zdarma.
- Náramek s čipem obdržíte u vstupu po předložení QR kódu vstupenky s dobitým kreditem, který najdete v [NFCtron Pass.](https://pass.nfctron.com/organizer/art-delivery/mklv-fest-2022/cart)
- Po celou dobu akce vidíte aktuální útratu na svém telefonu v [NFCtron Pass,](https://pass.nfctron.com/organizer/art-delivery/mklv-fest-2022/cart) kde máte přístup ke všem dokladům online.
Dobíjení kreditu na čip

2. Času dost – koupím si vstupenku a zbytek vyřeším na místě

- Po ověření vstupenky u vstupu obdržíte náramek s čipem, který si dobijete na dobíjecím místě (hotově nebo kartou) **za poplatek 30 Kč při prvním dobití.**
- Dostanete **informační papír** s odkazem a QR kódem, který si **pečlivě uschovejte** pro kontrolu zůstatku kreditu a **vrácení zbývajícího kreditu.**
Potvrzení platby prodejcem
Placení náramkem s čipem
Prodejce ukazuje potvrzení platby a nový zůstatek kreditu
Všichni prodejci na prodejních místech budou mít mobilní telefony. Po každé platbě na vás otočí obrazovku se zůstatkem a informací o vašem nákupu.

**Nestačil vám kredit?**
Kredit si můžete dobít kdykoli během akce na označeném dobíjecím místě NFCtron hotově nebo kartou.

**Zbývá vám kredit?**
Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Pass nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti v místě akce nevracíme.

**Možnosti vracení kreditu** i s videonávodem naleznete zde: [https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit](https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit)

Spolupracujte s námi!

Propagujte vaše služby nebo výrobky. Využijte prostoru areálu festivalu k vaší propagaci.
mám zájem
|